+90 0312 297 71 62

UniZone

Mobil Uygulama
Sosyal Ağ
Etkinlik Takibi

UniZone

Üniversite Sosyal ağı

Ortak noktalar etrafında sosyalleşmek isteyen üniversite öğrencilerini bir araya getiren, öğrencilerin kampüs hayatını daha etkin daha verimli bir şekilde geçirmelerini sağlayan bir mobil uygulamadır. Öğrencilerin okul ile ilgili tüm etkinliklerden haberdar olma ve yeni insanlarla tanışma kolaylığı sunar.Detaylı bilgi için http://unizone.app/Get in Touch

Ar Akademi
Ar akademi eğitimde AR teknolojisinin kullanılması için çalışmalar yapmaktadır.Orta okul Lise öğrencilerinin anlamakta zorluk çektiği, hayal gücü gerektiren konuları mobil oyunumuzda AR (Augmented Reality) ile birleştirdik. Öğrenciler mobil oyunumuz sayesinde konuları öğrenirken aynı zamanda eğlenecekler.
Apgett
APGETT , Türkiye'de 2019 yılında kurulmuş olup Türkiye'de bulunan devlet ve özel tüm kurum, kuruluşların veri gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için ağ analiz yazılımı, sızma testi araçları , kurum içi güvenli mesajlaşma platformu ve ayrıca sosyal medya uygulamaları geliştiren bir Startup ekibidir. Güçlü ve çalışkan ekip çalışanları ile yerli üretime değer veren bir oluşumdur.
Cosmos
Makyaj ağırlıklı olarak kozmetik alanında kullanicilarin hangi ürünleri ve ürünleri nasıl kullanacağına dair bilgi edinebileceği içinde buna yönelik satış platformu bulunan, interaktif özellikte sosyal medyası olan web ve mobil uygulama olarak 2 farklı platformda hizmet edecek yazılım ürünüdür.