+90 0312 297 71 62

Tetawood

VR
Mobil
Mobilya Sektörü

Tetawood

Arttırılmış Gerçeklik

Girişim Özeti

Uygulamamız, mobilya firmaları için white label AR çözümüdür.
Augmented Reality(AR) teknolojisinin mobilya & aksesuar pazarında kullanılmasını sağlayan bir mobil platform. Yani evinizde oturduğunuz yerden, telefon ve/veya tabletinizden mobilya firmaları için hazırladığımız uygulamaya girerek, istediğiniz ürünü 3 boyutlu ve gerçek ölçüleriyle görüp, satın alabiliyorsunuz.

İş Modeli

B2B çalışmaktayız. Bizim müşteri kitlemiz, ellerinde bulunan ürünlerin 3 boyutlu model dosyaları olan, e-ticaret’e açık/kapalı farketmeksizin mobilya firmaları.

Firmalara özelleştirilmiş uygulamanız sayesinde, müşterileriniz tüm ürünlerinizi 3 boyutlu ve gerçek ölçülerinde görebilirler. Saatlerini mobilya mağazalarında geçirmek yerine oturdukları yerden istedikleri ürünleri belirleyebilirler. Evlerinde ölçü alıp da mağazaya geldiklerinde kafa karışıklığı yaşamadan, hem enerjilerinden hem zamanlarından tasarruf ederek güvenle alışveriş yapabilirler. Onlara, kendilerini daha verimli hissetikleri şeyleri yapmaları için zaman kazandırabilirsiniz.
Mobilya firmaları için yapay zeka ile satış takip modülü de ekledik. Kullanıcı davranışlarını analiz ederek onlara doğru zamanda, doğru ürünün gözükmesini sağlıyoruz. Bir tane uygulamanın bin tane kullanıcısı değil, her kullanıcıya özelleştirilmiş ürün gösterimi sağlıyoruz. Belirli zaman aralıklarında belirli analizleri raporlaştırarak firmaların iş/ürün geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz.

Bu uygulama için mobilya firmalarına özelleştirerek tasarladığımız, ücreti bir defaya mahsus satışını yaptığımız ve bununla birlikte aylık cüzi bir ücret ile güncelleştirme ve çözüm hizmeti sunduğumuz gelir modelini kullanıyoruz. İlerleyen günler için planlarımız harika! 🙂Get in Touch

Meraklı Karga
Meraklı Karga 2019 yılında Eğitim Teknolojileri Uzmanı Ege ORHAN tarafından kuruldu. Meraklı Karga’nın Ön kuluçka merkezinde gerçekleştirdiği proje olan Özöğretmen, DEHB ve Özgül öğrenme güçlüğü (Disleksi,Disgrafi, Diskalküli vb.) çocuk ve ergenler için özdisiplin geliştirici bir Uzaktan Eğitim Sistemidir.
İnsvote
İnstagram üzerinden yapılan alışverişleri olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanmasını sağlayan bağımsız bir platformdur. İnsvote, bireysel ve firma kullanıcılarının oluşturacakları profilleri sayesinde güvenli Instagram alışveriş ortamını sağlamayı, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.
Frontend Academy
Frontend Academy, piyasada bulunan frontend developer(arayüz programcısı) açığını kapatmak ve yeni frontend developerlar yetiştirmek üzere kurulmuş bir akademidir. Frontend, ya da web arayüz programcılığı düzenli pratik projeler yardımı ile öğrencilerin yeni web teknolojilerine adaptasyonunu sağlar ve öğreteceği Javascript programlama dili, HTML ve CSS işaretleme dilleri ile öğrencilerini iş sahalarında başarılı birer birey olmak üzere yetiştirir.