+90 0312 297 71 62

Just Fun

Mobil Uygulama
Matematik
Oyun

Just Fun

Matematik - Yazılım

Siz de eğlenerek matematik öğrenmek istemez misiniz? Bunun icin bu proje altında öğrencilerin matematik becerilerini geliştirmek amacıyla mobil ve bilgisayar oyunları geliştiriyoruz. Amacımız sadece eğlence faktörünün değil öğretme stratejilerinin de göz önünde bulundurulduğu oyunlar üretmek. Buna ek olarak kendi ilgi ve isteklerine göre oyun geliştirerek isteyenler icin de oyunlar geliştiriyoruz.Get in Touch

Just Fun
Siz de eğlenerek matematik öğrenmek istemez misiniz? Bunun icin bu proje altında öğrencilerin matematik becerilerini geliştirmek amacıyla mobil ve bilgisayar oyunları geliştiriyoruz. Amacımız sadece eğlence faktörünün değil öğretme stratejilerinin de göz önünde bulundurulduğu oyunlar üretmek. Buna ek olarak kendi ilgi ve isteklerine göre oyun geliştirerek isteyenler icin de oyunlar geliştiriyoruz.
Frontend Academy
Frontend Academy, piyasada bulunan frontend developer(arayüz programcısı) açığını kapatmak ve yeni frontend developerlar yetiştirmek üzere kurulmuş bir akademidir. Frontend, ya da web arayüz programcılığı düzenli pratik projeler yardımı ile öğrencilerin yeni web teknolojilerine adaptasyonunu sağlar ve öğreteceği Javascript programlama dili, HTML ve CSS işaretleme dilleri ile öğrencilerini iş sahalarında başarılı birer birey olmak üzere yetiştirir.
Çatma
ÇATMA ekibi olarak "Otonom Yangın Söndürme Robotu" üzerine çalışılacaktır. Bu proje ile yangınla mücadele sektörüne "Otonom" kavramının kazandırılması hedeflenmektedir. Böylece insan, yangınla bizzat muhatap olmaktan çıkarılacak ve yangınla mücadeleye hız, çeviklik, etkin müdahele ve yüksek manevra kabiliyeti sağlanacaktır.