+90 0312 297 71 62

İnsvote

Web Sitesi
Instagram Alışveriş Deneyimi

İnsvote

İnstagram Alışverişlerine Yön Veren Platform

Bireysel Kullanıcı: İnstagram’dan tamamen bağımsız bir şekilde son kullanıcıların iyi ya da kötü yorumlarını barındıran sosyal platform.Bu platform sayesinde tüketiciler alışveriş yapmadan önce satıcının iyi ya da kötü yönlerini görebilecekler. Yaptıkları alışverişler güvenli hale gelecektir.
Firma Kullanıcısı:Firmalar kendileri ile ilgili yapılan yorumlara yanıt verebilecekler bu sayede sorun kısa sürede çözülmüş olacak.Veri tabanında tutulan bilgiler doğrultusunda firma analizi yapılabilecek ve firmalar raporlar doğrultusunda kendilerini geliştirebilecek.Get in Touch

Just Fun
Siz de eğlenerek matematik öğrenmek istemez misiniz? Bunun icin bu proje altında öğrencilerin matematik becerilerini geliştirmek amacıyla mobil ve bilgisayar oyunları geliştiriyoruz. Amacımız sadece eğlence faktörünün değil öğretme stratejilerinin de göz önünde bulundurulduğu oyunlar üretmek. Buna ek olarak kendi ilgi ve isteklerine göre oyun geliştirerek isteyenler icin de oyunlar geliştiriyoruz.
Çatma
ÇATMA ekibi olarak "Otonom Yangın Söndürme Robotu" üzerine çalışılacaktır. Bu proje ile yangınla mücadele sektörüne "Otonom" kavramının kazandırılması hedeflenmektedir. Böylece insan, yangınla bizzat muhatap olmaktan çıkarılacak ve yangınla mücadeleye hız, çeviklik, etkin müdahele ve yüksek manevra kabiliyeti sağlanacaktır.
Tetawood
Uygulamamız, mobilya firmaları için white label AR çözümüdür. Augmented Reality(AR) teknolojisinin mobilya & aksesuar pazarında kullanılmasını sağlayan bir mobil platform. Yani evinizde oturduğunuz yerden, telefon ve/veya tabletinizden mobilya firmaları için hazırladığımız uygulamaya girerek, istediğiniz ürünü 3 boyutlu ve gerçek ölçüleriyle görüp, satın alabiliyorsunuz.