+90 0312 297 71 62

Habitats

Mobil Uygulama
Denetleme Sistemi

Habitats

Yazılım

Habitats, birden çok şubesi olan işletmelerin denetim organizasyonlarını daha kolay hale getirip bu denetim işinin dijitalleştirmektedir. Bu sistem halihazırdaki denetim sürecinin karmasıklığını gidermek ve raporlama sistemini daha sistemli hale getirmek için yapılmıstır. Yöneticilere ayrıntılı raporlar sunarken aynı zamanda denetim yapan kişinin iş karmaşıklığını azaltmaktadır. Uygulama sayesinde şubeler arası iletişim ve görev atamaları hizmeti de sunulmaktadır.Get in Touch

Tetawood
Uygulamamız, mobilya firmaları için white label AR çözümüdür. Augmented Reality(AR) teknolojisinin mobilya & aksesuar pazarında kullanılmasını sağlayan bir mobil platform. Yani evinizde oturduğunuz yerden, telefon ve/veya tabletinizden mobilya firmaları için hazırladığımız uygulamaya girerek, istediğiniz ürünü 3 boyutlu ve gerçek ölçüleriyle görüp, satın alabiliyorsunuz.
İnsvote
İnstagram üzerinden yapılan alışverişleri olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanmasını sağlayan bağımsız bir platformdur. İnsvote, bireysel ve firma kullanıcılarının oluşturacakları profilleri sayesinde güvenli Instagram alışveriş ortamını sağlamayı, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.
Meraklı Karga
Meraklı Karga 2019 yılında Eğitim Teknolojileri Uzmanı Ege ORHAN tarafından kuruldu. Meraklı Karga’nın Ön kuluçka merkezinde gerçekleştirdiği proje olan Özöğretmen, DEHB ve Özgül öğrenme güçlüğü (Disleksi,Disgrafi, Diskalküli vb.) çocuk ve ergenler için özdisiplin geliştirici bir Uzaktan Eğitim Sistemidir.