+90 0312 297 71 62

Frontend Academy

Frontend Academy

Yazılım

Frontend Academy, piyasada bulunan frontend developer(arayüz programcısı) açığını kapatmak ve yeni frontend developerlar yetiştirmek üzere kurulmuş bir akademidir. Frontend, ya da web arayüz programcılığı düzenli pratik projeler yardımı ile öğrencilerin yeni web teknolojilerine adaptasyonunu sağlar ve öğreteceği Javascript programlama dili, HTML ve CSS işaretleme dilleri ile öğrencilerini iş sahalarında başarılı birer birey olmak üzere yetiştirir.Get in Touch

Apgett
APGETT , Türkiye'de 2019 yılında kurulmuş olup Türkiye'de bulunan devlet ve özel tüm kurum, kuruluşların veri gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için ağ analiz yazılımı, sızma testi araçları , kurum içi güvenli mesajlaşma platformu ve ayrıca sosyal medya uygulamaları geliştiren bir Startup ekibidir. Güçlü ve çalışkan ekip çalışanları ile yerli üretime değer veren bir oluşumdur.
Just Fun
Siz de eğlenerek matematik öğrenmek istemez misiniz? Bunun icin bu proje altında öğrencilerin matematik becerilerini geliştirmek amacıyla mobil ve bilgisayar oyunları geliştiriyoruz. Amacımız sadece eğlence faktörünün değil öğretme stratejilerinin de göz önünde bulundurulduğu oyunlar üretmek. Buna ek olarak kendi ilgi ve isteklerine göre oyun geliştirerek isteyenler icin de oyunlar geliştiriyoruz.
UniZone
Ortak noktalar etrafında sosyalleşmek isteyen üniversite öğrencilerini bir araya getiren, öğrencilerin kampüs hayatını daha etkin daha verimli bir şekilde geçirmelerini sağlayan bir mobil uygulamadır. Öğrencilerin okul ile ilgili tüm etkinliklerden haberdar olma ve yeni insanlarla tanışma kolaylığı sunar.