+90 0312 297 71 62

Cosmos

Cosmos

Kozmetik

Makyaj ağırlıklı olarak kozmetik alanında kullanıcıların hangi ürünleri ve ürünleri nasıl kullanacağına dair bilgi edinebileceği içinde buna yönelik satış platformu bulunan, interaktif özellikte sosyal medyası olan web ve mobil uygulama olarak 2 farklı platformda hizmet edecek yazılımdır.Get in Touch

İnsvote
İnstagram üzerinden yapılan alışverişleri olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanmasını sağlayan bağımsız bir platformdur. İnsvote, bireysel ve firma kullanıcılarının oluşturacakları profilleri sayesinde güvenli Instagram alışveriş ortamını sağlamayı, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.
Meraklı Karga
Meraklı Karga 2019 yılında Eğitim Teknolojileri Uzmanı Ege ORHAN tarafından kuruldu. Meraklı Karga’nın Ön kuluçka merkezinde gerçekleştirdiği proje olan Özöğretmen, DEHB ve Özgül öğrenme güçlüğü (Disleksi,Disgrafi, Diskalküli vb.) çocuk ve ergenler için özdisiplin geliştirici bir Uzaktan Eğitim Sistemidir.
Habitats
Habitats, birden çok şubesi olan işletmelerin denetim organizasyonlarını daha kolay hale getirip bu denetim işinin dijitalleştirmektedir. Bu sistem halihazırdaki denetim sürecinin karmasıklığını gidermek ve raporlama sistemini daha sistemli hale getirmek için yapılmıstır. Yöneticilere ayrıntılı raporlar sunarken aynı zamanda denetim yapan kişinin iş karmaşıklığını azaltmaktadır.