+90 0312 297 71 62

Çatma

Otonom
Yangın Söndürme
Robotik

Çatma

Otonom Yangın Söndürme

ÇATMA ekibi  Otonom Yangın Söndürme Robotu” üzerine çalışmaktadır.. Bu proje ile yangınla mücadele sektörüne “Otonom” kavramının kazandırılması hedeflenmektedir. Böylece insan, yangınla bizzat muhatap olmaktan çıkarılacak ve yangınla mücadeleye hız, çeviklik, etkin müdahele ve yüksek manevra kabiliyeti sağlanacaktır.Get in Touch

Meraklı Karga
Meraklı Karga 2019 yılında Eğitim Teknolojileri Uzmanı Ege ORHAN tarafından kuruldu. Meraklı Karga’nın Ön kuluçka merkezinde gerçekleştirdiği proje olan Özöğretmen, DEHB ve Özgül öğrenme güçlüğü (Disleksi,Disgrafi, Diskalküli vb.) çocuk ve ergenler için özdisiplin geliştirici bir Uzaktan Eğitim Sistemidir.
İnsvote
İnstagram üzerinden yapılan alışverişleri olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanmasını sağlayan bağımsız bir platformdur. İnsvote, bireysel ve firma kullanıcılarının oluşturacakları profilleri sayesinde güvenli Instagram alışveriş ortamını sağlamayı, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.
Cosmos
Makyaj ağırlıklı olarak kozmetik alanında kullanicilarin hangi ürünleri ve ürünleri nasıl kullanacağına dair bilgi edinebileceği içinde buna yönelik satış platformu bulunan, interaktif özellikte sosyal medyası olan web ve mobil uygulama olarak 2 farklı platformda hizmet edecek yazılım ürünüdür.