+90 0312 297 71 62

Apgett

Siber
Mobil Uygulama
HTML/CSS

Apgett

Siber Güvenlik

APGETT , Türkiye’de 2019 yılında kurulmuş olup Türkiye’de bulunan devlet ve özel tüm kurum, kuruluşların veri gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için ağ analiz yazılımı, sızma testi araçları , kurum içi güvenli mesajlaşma platformu ve ayrıca sosyal medya uygulamaları geliştiren bir Startup Şirketidir. Güçlü ve çalışkan ekip çalışanları ile yerli üretime değer veren bir oluşumdur.Get in Touch

Tetawood
Uygulamamız, mobilya firmaları için white label AR çözümüdür. Augmented Reality(AR) teknolojisinin mobilya & aksesuar pazarında kullanılmasını sağlayan bir mobil platform. Yani evinizde oturduğunuz yerden, telefon ve/veya tabletinizden mobilya firmaları için hazırladığımız uygulamaya girerek, istediğiniz ürünü 3 boyutlu ve gerçek ölçüleriyle görüp, satın alabiliyorsunuz.
İnsvote
İnstagram üzerinden yapılan alışverişleri olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanmasını sağlayan bağımsız bir platformdur. İnsvote, bireysel ve firma kullanıcılarının oluşturacakları profilleri sayesinde güvenli Instagram alışveriş ortamını sağlamayı, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.
Apgett
APGETT , Türkiye'de 2019 yılında kurulmuş olup Türkiye'de bulunan devlet ve özel tüm kurum, kuruluşların veri gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için ağ analiz yazılımı, sızma testi araçları , kurum içi güvenli mesajlaşma platformu ve ayrıca sosyal medya uygulamaları geliştiren bir Startup ekibidir. Güçlü ve çalışkan ekip çalışanları ile yerli üretime değer veren bir oluşumdur.