+90 0312 297 71 62

Ekipler

UniZone

Üniversite Sosyal ağı

Ortak noktalar etrafında sosyalleşmek isteyen üniversite öğrencilerini bir araya getiren, öğrencilerin kampüs hayatını daha etkin daha verimli bir şekilde geçirmelerini sağlayan bir mobil uygulamadır. Öğrencilerin okul ile ilgili tüm etkinliklerden haberdar olma ve yeni insanlarla tanışma kolaylığı sunar.

Send Message

Tetawood

Arttırılmış Gerçeklik

Uygulamamız, mobilya firmaları için white label AR çözümüdür. Augmented Reality(AR) teknolojisinin mobilya & aksesuar pazarında kullanılmasını sağlayan bir mobil platform. Yani evinizde oturduğunuz yerden, telefon ve/veya tabletinizden mobilya firmaları için hazırladığımız uygulamaya girerek, istediğiniz ürünü 3 boyutlu ve gerçek ölçüleriyle görüp, satın alabiliyorsunuz.

Send Message

Çatma

Otonom Yangın Söndürme

ÇATMA ekibi olarak "Otonom Yangın Söndürme Robotu" üzerine çalışılacaktır. Bu proje ile yangınla mücadele sektörüne "Otonom" kavramının kazandırılması hedeflenmektedir. Böylece insan, yangınla bizzat muhatap olmaktan çıkarılacak ve yangınla mücadeleye hız, çeviklik, etkin müdahele ve yüksek manevra kabiliyeti sağlanacaktır.

Send Message

Apgett

Siber Güvenlik

APGETT , Türkiye'de 2019 yılında kurulmuş olup Türkiye'de bulunan devlet ve özel tüm kurum, kuruluşların veri gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için ağ analiz yazılımı, sızma testi araçları , kurum içi güvenli mesajlaşma platformu ve ayrıca sosyal medya uygulamaları geliştiren bir Startup ekibidir. Güçlü ve çalışkan ekip çalışanları ile yerli üretime değer veren bir oluşumdur.

Send Message

Habitats

Yazılım

Habitats, birden çok şubesi olan işletmelerin denetim organizasyonlarını daha kolay hale getirip bu denetim işinin dijitalleştirmektedir. Bu sistem halihazırdaki denetim sürecinin karmasıklığını gidermek ve raporlama sistemini daha sistemli hale getirmek için yapılmıstır. Yöneticilere ayrıntılı raporlar sunarken aynı zamanda denetim yapan kişinin iş karmaşıklığını azaltmaktadır.

Send Message

Just Fun

Matematik - Yazılım

Siz de eğlenerek matematik öğrenmek istemez misiniz? Bunun icin bu proje altında öğrencilerin matematik becerilerini geliştirmek amacıyla mobil ve bilgisayar oyunları geliştiriyoruz. Amacımız sadece eğlence faktörünün değil öğretme stratejilerinin de göz önünde bulundurulduğu oyunlar üretmek. Buna ek olarak kendi ilgi ve isteklerine göre oyun geliştirerek isteyenler icin de oyunlar geliştiriyoruz.

Send Message

Meraklı Karga

Eğitim

Meraklı Karga 2019 yılında Eğitim Teknolojileri Uzmanı Ege ORHAN tarafından kuruldu. Meraklı Karga’nın Ön kuluçka merkezinde gerçekleştirdiği proje olan Özöğretmen, DEHB ve Özgül öğrenme güçlüğü (Disleksi,Disgrafi, Diskalküli vb.) çocuk ve ergenler için özdisiplin geliştirici bir Uzaktan Eğitim Sistemidir.

Send Message

Ar Akademi

Arttırlımış Gerçeklik

Ar akademi eğitimde AR teknolojisinin kullanılması için çalışmalar yapmaktadır.Orta okul Lise öğrencilerinin anlamakta zorluk çektiği, hayal gücü gerektiren konuları mobil oyunumuzda AR (Augmented Reality) ile birleştirdik. Öğrenciler mobil oyunumuz sayesinde konuları öğrenirken aynı zamanda eğlenecekler.

Send Message

Cosmos

Kozmetik

Makyaj ağırlıklı olarak kozmetik alanında kullanicilarin hangi ürünleri ve ürünleri nasıl kullanacağına dair bilgi edinebileceği içinde buna yönelik satış platformu bulunan, interaktif özellikte sosyal medyası olan web ve mobil uygulama olarak 2 farklı platformda hizmet edecek yazılım ürünüdür.

Send Message

İnsvote

İnstagram Alışverişlerine Yön Veren Platform

İnstagram üzerinden yapılan alışverişleri olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanmasını sağlayan bağımsız bir platformdur. İnsvote, bireysel ve firma kullanıcılarının oluşturacakları profilleri sayesinde güvenli Instagram alışveriş ortamını sağlamayı, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.

Send Message

Frontend Academy

Yazılım

Frontend Academy, piyasada bulunan frontend developer(arayüz programcısı) açığını kapatmak ve yeni frontend developerlar yetiştirmek üzere kurulmuş bir akademidir. Frontend, ya da web arayüz programcılığı düzenli pratik projeler yardımı ile öğrencilerin yeni web teknolojilerine adaptasyonunu sağlar ve öğreteceği Javascript programlama dili, HTML ve CSS işaretleme dilleri ile öğrencilerini iş sahalarında başarılı birer birey olmak üzere yetiştirir.

Send Message